STOGO ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS IŠ VIDAUS

      Norint išgauti norimą šilumos efektą, dėl uždarų porų poliuretano putų didelės šiluminės varžos (kai storis 5 cm, R = 2.5 m²•K/W) , Jums užteks beveik dvigubai plonesnio šiltinimo sluoksnio, nei renkantis kitokią izoliacinę medžiagą (akmens varta, putplastis ir t.t). O tai leis maksimaliai išsaugoti lubų aukštį.

Stogas 1.11

      Poliuretano putos kokybiškai padengs nelygias perdangos plokštes, taip pagerindamos šiltinamąjį poveikį, bei sujungimo siūles, taip sudarydamos monolitinį sandarų šiltinamą sluoksnį. Tai idealus būdas užsandarinti visas stogo konstrukcijas, ypatingai sudėtingus konstrukcinius mazgus.

      Putos sandariai prilips tiek prie medžio, tiek metalo, nepalikdamos nesandarių ertmių ar šalčio tiltelių.

PLOKŠČIO STOGO ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

      Poliuretano putomis galima šiltinti naujos statybos namų stogus arba renovuoti esamus bituminės dangos stogus. Išpurškus poliuretano putas, jau po kelių sekundžių putos sukietėja, todėl belieka uždėti apsauginį sluoksnį ir stogas paruoštas eksploatacijai. Putos nesunkiai užpildo visus nelygumus ar tarpus sudarydamos vienalytį šiltinimo sluoksnį, taip pat nesudėtingai galima apšiltinti sunkiai pasiekiamas vietas. PPU tankis toks, kad galima be baimės juo vaikščioti ir prižiūrėti įrangą, esančią ant stogo.

IMG 1340

      Poliuretano putos padengiamos elastingu apsauginiu sluoksnių (poliurėja), kurio spalvą galima rinktis iš kelių variantų. Stogas padengtas hidroizoliacine medžiaga tampa atsparus visiems mechaniniams, atmosferos poveikiams ir UV spinduliams. Šių dviejų medžiagų tarnavimo trukmė 30 metų ir daugiau.

IMG 1352

PALĖPIŲ ŠILTINIMAS POLIURETANU

      Šiltinant mansardą putų poliuretanu, stipriai sumažėja išorinio triukšmo lygis. Šiltuoju metų laiku temperatūra patalpoje nedidėja, nes poliuretano putos neleidžia jai įšilti nuo įkaitusio metalo. Ir priešingai, žiemos metu šiluma išsilaiko daug ilgiau, tokiu būdu mažėja patalpų apšildymo išlaidos.

001

      Stogas, apšiltintos įvairių rūšių vata, turi būti ypatingai kruopščiai apsaugotos nuo drėgmės patekimo iš vidaus. Ir nedideli plyšimai garo izoliacinėje plėvelėje, atsirandantys  tiesiog sandūrose  su sienomis – tinkama vieta patekti drėgmei į Jūsų šiltinamąją medžiagą. Pluoštinė izoliacija prikaupia drėgmės iš patalpų, o paskui ją išgarindama – suslūgsta! Uždarų porų poliuretano putos neįgeria drėgmės ir neslūgsta, nekeičia savo tūrio, nesudaro šalčio tiltelių. O tai reiškia vėlgi prisideda prie šilumos išsaugojimo ir mažesnių sąskaitų už šildymą.

Stogas 4

      Poliuretano putos pripažintos viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų. Ji ne tik neturi jokių žalingų sudedamųjų komponentų ir neteršia aplinkos, bet ir nedulka, nepelija ir nepūva.